Onderwijs en zorg gaan hand in hand bij OZA het Leermeer. Hier kunnen onze leerlingen leren en de nodige verzorging krijgen. Op deze afdeling werken wij met onderwijs-zorgarrangementen. In groepen van maximaal zes leerlingen bieden wij onderwijs en zorg. Dit doen wij met een gepersonaliseerde aanpak. We bieden het onderwijs en de zorg die een leerling nodig heeft om zich verder te kunnen ontwikkelen en vormen. De leerkracht en minimaal één zorgmedewerker zijn altijd aanwezig om de leerlingen te helpen en te ondersteunen, ongeacht hun fysieke en mentale uitdagingen. Het doel voor iedere leerling is een zo zelfstandig mogelijk en sociaal actief leven.

Kijk verder op deze pagina om te ontdekken welke kansen wij voor onze leerlingen zien en hoe we die maximaal benutten.

Leren en de nodige verzorging

genieten bij het Leermeer

dewaterlelie.net - 023 548 33 33 - info@dewaterlelie.net

De Waterlelie
Privacyoverzicht

Bij school De Waterlelie gaan wij zorgvuldig om met de privacy van bezoekers van onze site. Dit is vastgelegd in het privacyreglement van De Waterlelie.

Hierin staat beschreven hoe we bij de school omgaan met gegevens van bezoekers, en wat hun rechten zijn.

Om welke gegevens gaat het?
Dat kunt u lezen pagina: Privacy en veiligheidsbeleid

Over het cookiegebruik van de Waterlelie website

  1. De Waterlelie website gebruikt de WordPress plugin WP-Statistics
  2. het laatste octet van het IP-adres is gemaskeerd
  3. de functie ‘gegevens delen’ is uitgezet
  4. De Waterlelie maakt geen gebruik van Google-diensten (zoals AdWords of Optimize) in combinatie met de Google Analytics-cookies